Dit bokwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 79 millimeter. Het materiaal van het wiel is PA (kleur zwart). De diameter van het wiel is 50 millimeter en de breedte 38 millimeter. Het draagvermogen is 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 50mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 79mm bouwhoogte
€12,27 (€10,14 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW850135 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 79 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |









