Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 79 millimeter. De velg is gemaakt van PA (zwart) en het loopvlak is van PA (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 50 millimeter en de breedte 38 millimeter. De draagkracht is 300 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€18,74 (€15,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW166282 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 79 mm |
| Uitslag | 14 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











