Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 79 mm. Het materiaal van de velg is PA (zwart van kleur) en van het loopvlak PA (kleur zwart). De diameter van het wiel is 50 mm en de breedte 38 mm. Het draagvermogen is 150 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel met stelvoet, 50mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€21,24 (€17,55 excl. BTW)
Zwenkwiel met stelvoet. Door de stelvoet uit te draaien wordt het wiel boven de ondergrond getild. Op deze manier zal de toepassing dus niet meer verrijden.
| Artikelnummer | ZW533791 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 79 mm |
| Uitslag | 39 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











