Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 79 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur zwart) en van het loopvlak PA (zwart). Het wiel heeft een diameter van 50 mm en een breedte van 38 mm. Het draagvermogen is 300 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, PA loopvlak, kogellager, wielrem
€20,35 (€16,82 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW717545 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 79 mm |
| Uitslag | 14 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











