Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 307 millimeter. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 110 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, dubbele rem, voorloop
€117,64 (€97,22 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW287012 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











