Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 307 millimeter. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De draagkracht is 110 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager
€86,22 (€71,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW113814 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











