Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 307 millimeter. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De draagkracht is 110 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 307mm bouwhoogte
€69,72 (€57,62 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW695234 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |









