Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 307 millimeter. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 110 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€120,85 (€99,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW613374 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |
















