Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 310 millimeter. Het materiaal van de velg is kunststof (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 110 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Bokwielen met luchtband, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 260 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager, 310mm bouwhoogte
€58,35 (€48,22 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW216556 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |














