Dit is een los wiel van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 110 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, S-2301, 20mm asgat
€44,21 (€36,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW157353 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











