Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 200 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 850 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€129,69 (€107,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW718398 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













