Dit is een los wiel van PA. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 850 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kunststof wielen, Roestvrije wielen, Wielen 800 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€33,23 (€27,46 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW651131 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











