Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 mm. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 850 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, glijlager, wielrem
€139,31 (€115,13 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW269721 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













