Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De naaflengte bedraagt 49 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. De draagkracht is 230 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€22,37 (€18,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW787128 |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 49 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













