Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 154 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De naaflengte bedraagt 49 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 230 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€29,44 (€24,33 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW246573 |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 49 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













