Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 240 millimeter. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 600 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 240mm bouwhoogte
€86,95 (€71,86 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW279808 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











