Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 1000 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 1000 kg, Wielen 200 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€53,26 (€44,02 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW152124 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











