Dit is een zwenkwiel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 240 mm. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 600 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€104,54 (€86,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW595895 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













