Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 246 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het draagvermogen is 800 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 246mm bouwhoogte
€72,54 (€59,95 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW528778 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 246 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 139x120 / 105x80 / 5 / Ø13x16 |
| Verwante producten |









