Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 245 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De draagkracht is 800 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€108,51 (€89,68 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW120557 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











