Dit is een stalen zwenkwiel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 245 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€88,14 (€72,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW844865 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











