Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte bedraagt 200 mm. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 200mm bouwhoogte
€62,09 (€51,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW226338 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











