Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte is 57 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€88,09 (€72,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW187115 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 57 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













