Dit is een zwenkwiel van Staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van TPE (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 30 mm. De naaflengte is 39 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 60 kg. De lagering bestaat uit een Rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, TPE loopvlak, rollager
€10,07 (€8,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW485473 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |












