Dit bokwiel heeft een gaffel van Staal. De bouwhoogte is 108 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van TPE (zwart). De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 30 millimeter. De naaflengte is 39 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 60 kg. De lagering bestaat uit een Rollager. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 80mm diameter, TPE loopvlak, rollager, 108mm bouwhoogte
€8,51 (€7,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW169385 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |











