Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 108 mm. Het hele wiel is gemaakt van PP (kleur naturel). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 30 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwielen 80 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PP loopvlak, rollager
€12,81 (€10,59 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW944500 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













