Dit is een los wiel van het materiaal PP. Het hele wiel is gemaakt van PP (naturel). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Gelagerde wieltjes, Kunststof wielen, Kleine wieltjes, Wielen 80 mm, Wielen 100 kg, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 80mm diameter, PP loopvlak, rollager
€9,85 (€8,14 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW182904 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Passende asbussen |










