Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 105 mm. Het materiaal van het wiel is PP (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. De draagkracht is 130 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Zwenkwielen 80 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€15,02 (€12,41 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW890959 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 105 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












