Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 108 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur naturel) en het loopvlak is van PP (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 130 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Zwenkwielen 80 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€18,19 (€15,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW403946 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













