Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 310 mm. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van PU (zwart). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 125 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€114,93 (€94,98 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW947436 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |














