Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak PU (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 100 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, PU loopvlak anti-lek, kogellager, 20mm asgat
€35,90 (€29,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW360031 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











