Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 307 mm. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 110 kg. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager
€65,09 (€53,79 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW417378 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |

















