Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 224 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 6PR, rollager, V-6605, 20mm asgat
€33,48 (€27,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW853921 |
| Maximum draagkracht | 224 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











