Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 307 mm. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager
€78,63 (€64,98 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW335905 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 307 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |















