Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 235 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€82,80 (€68,43 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW835480 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









