Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 235 mm. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€73,50 (€60,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW376095 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









