Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 245 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€117,20 (€96,86 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW436343 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













