Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 248 mm. Het materiaal van het wiel is PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 1000 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 1000 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€140,64 (€116,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW903545 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 248 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |











