Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 248 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het draagvermogen is 1000 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 1000 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwenkwielen met rem, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager, wielrem
€171,36 (€141,62 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW454868 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 248 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |











