Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 230 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 200 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€53,23 (€43,99 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW592401 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












