Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 48 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€31,75 (€26,24 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW884286 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |








