Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 235 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€51,24 (€42,35 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW105388 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













