Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 222 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 175 mm en een breedte van 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€71,70 (€59,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW954344 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 222 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











