Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 222 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 175 mm en de breedte 50 mm. De draagkracht is 400 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€78,35 (€64,75 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW413790 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 222 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











