Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 600 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€65,81 (€54,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW881081 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105X74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











