Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 200 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 200mm bouwhoogte
€53,92 (€44,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW563157 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |










