Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 200 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€71,61 (€59,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW338689 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105X74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












