Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 207 mm. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€67,72 (€55,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW659719 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |













