Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 207 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PA (naturel). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 600 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, glijlager, dubbele rem, voorloop
€86,81 (€71,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW935350 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |













