Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 550 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€60,40 (€49,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW617729 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











